Supintiniai siūlai

Supintiniai siūlai

   
UAB “Dirbtinis pluoštas” gaminamus produktus sudaro labai įvairus acetatinių ir mišriagijų siūlų asortimentas. Šių   produktų aukšta kokybe jau įsitikino daugelio pasaulio šalių vartotojai. Acetatiniams siūlams yra suteiktas “Oeko Tex Standard  100″ sertifikatas, liudijantis, kad gaminami produktai nėra kenksmingi žmogui ir aplinkai.

Acetatiniai siūlai pasižymi geru praeinamumu pagrindiniuose tekstilės įrengimuose, yra lengvai suderinami ir gali būti naudojami su kitais pluoštais. Tai teikia acetatiniams siūlams nemažai pritaikymo ir vartojimo galimybių.  Iš acetatinių siūlų pagaminti gaminiai pasižymi geru  kritimu, formos išlaikymu, mažu susėdimu, maloniu grifu, leidžia “kvėpuoti”.

Užtikrinant vartotojų poreikius tenkinančią siūlų kokybę, įmonėje esančiose laboratorijose, turinčiose šiuolaikinę įrangą, atliekama perkamų žaliavų bei kitų gamybai reikalingų medžiagų, procesų ir gatavo produkto kontrolė.

UAB “Dirbtinis pluoštas” gaminami siūlai prieš suvejant juos į rites yra kompaktinami, supinant siūlo gijas suslėgtu oru. Supynimo intensyvumas išreiškiamas sampynų skaičiumi vieno metro ilgio siūlo atkarpoje ir skiriasi priklausomai nuo siūlų paskirties. Šio proceso tikslas – suteikti siūlams bei iš jų gaminamiems gaminiams reikiamą kompaktiškumą ir specifines savybes.

UAB “Dirbtinis pluoštas” gaminami 44-330 dtex supintiniai siūlai:

  • 100% acetatiniai blizgantys, matiniai ir dažyti supintiniai siūlai – 20, 30, 40 samp/m;
  • 100% acetatiniai blizgantys, matiniai ir dažyti supintiniai siūlai, skirti ataudams –  10 samp/m;
  • Acetatiniai poliamidiniai supintiniai siūlai ACEMIX ® – 40 samp/m;
  • Acetatiniai poliesteriniai supintiniai siūlai DACPEMIX ® – 40 samp/m;
  • Specialieji acetatiniai supintiniai siūlai MIKACET ®, pasižymintys antimikrobinėmis savybėmis – 10, 30 samp/m.